fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Nowi prawnicy w kancelarii KKLW

Do kancelarii Kurzyński Kosiński Łyszyk Wierzbicki dołączyło dwóch radców prawnych - Mariusz Domagała oraz Wojciech Kowalczuk.
Mariusz Domagała ma wieloletnie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa cywilnego i handlowego oraz prawa podatkowego. Uczestniczył w restrukturyzacji spółek i grup kapitałowych oraz w transakcjach fuzji i przejęć. Doradzał też w kwestiach optymalizacji podatkowej. W ramach KKLW będzie rozwijał praktykę prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć.
Wojciech Kowalczuk specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie transportowym, cywilnym, handlowym oraz procesach. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi właścicieli i zarządców centrów handlowych, biurowców oraz centrów logistycznych. Dołączy do zespołu nieruchomości, inwestycji budowlanych oraz infrastruktury.
Mariusz Domagała jest absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez
9 lat pracował w kancelarii Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi. Wojciech Kowalczuk jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, a poprzednio pracował w kancelariach Windmill Gąsiewski & Roman oraz KK LEGAL.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA