fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria CDZ doradcą Centrum Mobilnych Technologii Mobiltek

Szymon Skiendzielewski
Informacja Prasowa
Prawnicy z kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzali akcjonariuszom Centrum Mobilnych Technologii Mobiltek S.A przy sprzedaży grupy kapitałowej

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała akcjonariuszom Centrum Mobilnych Technologii Mobiltek S.A. z siedzibą w Warszawie przy sprzedaży akcji spółki oraz innych spółek z grupy kapitałowej, w tym Eurokoncept sp. z o.o. oraz Dotpay Spółka Akcyjna na rzecz MCI Private Ventures Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego.

W ramach transakcji, Kancelaria CDZ reprezentowała akcjonariuszy w negocjacjach z kupującym oraz odpowiadała za przygotowanie kompletu dokumentacji transakcyjnej, w tym porozumienia akcjonariuszy związanego z wyjściem z grupy kapitałowej oraz umowy sprzedaży akcji.

Wartość transakcji wyniosła ponad 100 milionów złotych.

Proces sprzedaży trwał od połowy roku 2015 , uzgodnienie kluczowych warunków nastąpiło w grudniu 2015 roku, a zamknięcie 10 marca 2016 roku, po uzyskaniu zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zespołem prawników Kancelarii CDZ kierował wspólnik Szymon Skiendzielewski, z pomocą adw. Małgorzaty Sas.

Grupa kapitałowa Centrum Mobilnych Technologii Mobiltek S.A. zajmuje się działalnością w obszarze rynku usług SMS Premium i Direct Carrier Billing, tworzenia rozwiązań informatycznych związanych z bankowością mobilną, płatności i platform internetowych, oraz usług płatniczych mobilnych i świadczonych za pośrednictwem sieci internet.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA