fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy rekomendowana przez Chambers Europe 2018

Adobe Stock
Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy oraz jej prawnicy są rekomendowani wśród czołowych kancelarii w Polsce w dziedzinie rozwiązywania sporów w rankingu Chambers Europe 2018. Kancelaria jest rekomendowana w Band 3.

W najnowszym rankingu Chambers Europe 2018 kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy jest ponownie rekomendowana w Band 3 w dziedzinie rozwiązywania sporów wśród czołowych firm prawniczych w Polsce jako „dobrze znany zespół zajmujący się sporami, ze świetną reputacją w zakresie arbitrażu krajowego i międzynarodowego oraz arbitrażu inwestycyjnego. Zajmuje się również sporami sądowymi, pracując dla klientów w szerokim zakresie sporów gospodarczych, w tym sporów budowlanych i infrastrukturalnych".

Ranking dodaje, że „zespół kancelarii jest ceniony za umiejętność odpowiadania na potrzeby klientów". Według komentarzy, zespół „udowodnił, że potrafi dostarczać rozwiązania. Są wytrwali i nigdy się nie poddają". Inni klienci dodają, że „współpraca przebiega bardzo dobrze bez zbędnych dyskusji".

Adwokat Maciej Łaszczuk jest rekomendowany wśród wiodących prawników (Band 2) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 1).

Adwokat Justyna Szpara jest rekomendowana wśród wiodących prawników (Band 3) oraz wśród Most in Demand Arbitrators (Band 3).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA