fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Awanse w kancelarii CDZ

materiały prasowe
Z dniem 1 marca 2018 roku, Marcin Bącal, Jolanta Okoniecka, Weronika Papucewicz oraz Aleksandra Szyszko-Kamińska dołączą do grona wspólników kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto.

„Tytuł wspólnika jest przyznawany za talent, przedsiębiorczość oraz zaangażowanie. Gratulujemy Marcinowi, Jolancie, Weronice i Aleksandrze tej nominacji. Jesteśmy przekonani, że ten zastrzyk nowej energii przyczyni się do dalszego rozwoju CDZ." – mówił Andrzej Chajec – wspólnik zarządzający CDZ.

Marcin Bącal reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych w dziedzinie prawa upadłościowego i telekomunikacyjnego. Prowadzi również postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Został wyróżniony tytułem Rising Star – prawnika lidera jutra w rankingu Dziennika Gazety Prawnej i Wolters Kluwer.

Jolanta Okoniecka kierowała do tej pory praktyką prawa korporacyjnego i handlowego. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć oraz transakcji handlowych. Jest rekomendowana przez The Legal 500 EMEA w tych dziedzinach.

Weronika Papucewicz specjalizuje się w indywidualnych i zbiorowych stosunkach pracy, ochronie danych osobowych oraz sprawach z zakresu antydyskryminacji. Doradza podmiotom wchodzącym na polski rynek, w szczególności tym z branży BPO/SSC. Została wyróżniona tytułem Rising Star – prawnika lidera jutra w rankingu Dziennika Gazety Prawnej i Wolters Kluwer.

Aleksandra Szyszko-Kamińska ma ponad 10-letnie doświadczenie w transakcjach fuzji i przejęć oraz projektach joint ventures. Specjalizuje się w doradztwie przy inwestycjach w przedsięwzięcia typu start-up i seed oraz przy restrukturyzacji i optymalizacji struktur holdingowych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA