fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ubezpieczenia

Grupa Orlen wchodzi w usługi finansowe. Partnerem LINK4

Fotorzepa/Marta Bogacz
Towarzystwo ubezpieczeniowe LINK4 i spółka Orlen Usługi Finansowe rozpoczynają wspólną sprzedaż produktów ubezpieczeniowych. Kierowcy, którzy korzystają ze stacji paliw w sieci Orlen, otrzymają dodatkowe punkty w programie VITAY za ubezpieczenie pojazdu w LINK4.

– Wspólne działania LINK4 i Grupy Orlen są doskonałym przykładem dobrej współpracy spółek skarbu państwa, dzięki której budujemy przewagi na bardzo konkurencyjnych rynkach – skomentowała Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4. – Mamy dobry produkt, z którym chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Szczególnie w czasach niepewności ważne jest, by po drugiej stronie mieć solidnego partnera, który będzie wiarygodny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów – dodała.

Ze specjalnej oferty będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy programu VITAY, którzy zdecydują się na zakup polisy ubezpieczeniowej w LINK4. Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie, uczestnik otrzyma 5 punktów w programie lojalnościowym sieci Orlen. W programie dostępne są polisy komunikacyjne OC, AutoCasco, NNW i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Skorzystanie z oferty jest możliwe poprzez stronę internetową spółki Orlen Usługi Finansowe:
www.orlen-ubezpieczenia.pl lub aplikację programu VITAY. Za jej pośrednictwem można kupić polisę komunikacyjną LINK4.

– Konsekwentnie rozszerzamy ofertę dla naszych klientów sieci stacji paliw w całej Polsce. Teraz umożliwiamy im dodatkowo zakup produktów ubezpieczeniowych u renomowanego partnera. W ten sposób promujemy też lojalnych klientów naszego programu VITAY. Kierowca może skorzystać z naszej oferty w wygodny sposób, sprzed ekranu komputera, telefonu komórkowego lub poprzez dedykowaną infolinię, musi pamiętać tylko o podaniu numeru karty VITAY – wyliczał Wojciech Korenkiewicz, członek zarządu Orlen Usługi Finansowe.

Program VITAY działa od 19 lat. Jest jednym z pierwszych oraz najbardziej popularnych programów lojalnościowych na polskim rynku. Na koniec 2019 r. liczba uczestników VITAY przekraczała 6 mln. Za zakupy na stacjach Orlen oraz zakupy u partnerów są oni nagradzani punktami, które następnie mogą wymienić na produkty z szerokiego katalogu nagród.

LINK4 w kwietniu 2020 r. rozszerzył zakres ochrony w dobrowolnych ubezpieczeniach komunikacyjnych. W przypadku polis AC wprowadził tzw. zakres All Risks, czyli odszkodowanie w wyniku wszelkich nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń oraz odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez zwierzęta, polegające np. na przegryzieniu przez gryzonie kabli. Z kolei do ubezpieczenia NNW wprowadził świadczenie dodatkowe za hospitalizację, a uszczerbkiem na zdrowiu zastąpił dotychczasowy trwały uszczerbek, co zwiększa zakres ochrony.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA