fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Transport drogowy

mytaxi znowu tnie ceny

materiały prasowe
Aplikacja do zamawiania taksówek w Warszawie, Krakowie i Trójmieście po raz kolejny rzuca wyzwanie konkurencji i wprowadza nową akcję, w ramach której klienci będą płacić o połowę mniej za kurs.

Ale przecena może być faktycznie jeszcze wyższa, bo mieszkańcy stolicy, którzy korzystają z usługi współdzielenia taksówki (tzw. mytaxi match), będą mogli oszczędzić nawet 99 proc. kosztów kursu. Aby skorzystać z promocji pasażerowie muszą w dniach 9-31 października zamówić taksówkę z poziomu aplikacji. Co więcej, akcję mytaxi rozszerzyło na kursy na i z lotnisk zlokalizowanych poza granicami miast, tj. w Modlinie, Balicach i Rębiechowie.

- Nasze promocje regularnie zachęcają coraz większą liczbę mieszkańców miast do korzystania z taksówek mytaxi i zamawiania ich za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Flota naszych taksówek sukcesywnie rośnie, a w całej Polsce współpracuje z nami już ponad 3 tys. taksówkarzy, z czego 2/3 jest oklejonych w barwy mytaxi - komentuje Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce.

Jak tłumaczy, udostępniając promocję również w ramach nowej usługi mytaxi match, spółka chce przekonać mieszkańców stolicy do ride-sharingu (współdzielenia taksówki).

Mytaxi powstał w czerwcu 2009 r. Z jego aplikacji łączącej bezpośrednio pasażera i kierowcę taksówki (pobranej już ponad 10 mln razy) korzystają klienci w 11 krajach Europy i dwóch krajach Ameryki Południowej. Firma, która związana jest z Daimler Group, posiada w sumie flotę 120 tysięcy zarejestrowanych kierowców i jest dostępna w ponad 70. miastach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA