fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Ksiądz jechał podczas procesji Porsche. Auto ciągnęły dzieci

Twitter, Andre Esteves
Jak informuje „Times of Malta”, kontrowersje i oburzenie opinii publicznej wywołała sytuacja, która miała miejsce podczas procesji na Gozo, drugiej co do wielkości wyspie archipelagu Wysp Maltańskich.

Jak informuje "Times of Malta", 47-letni ksiądz z jednej z lokalnych parafii, John Sultan, ulicami miasta jechał samochodem Porsche, który był ciągnięty przez grupę dzieci. Sytuacja miała miejsce, gdy po mszy świętej zorganizowano specjalną procesję. 

Czytaj także: Proboszcz kupił nowe porsche. Oburzenie parafian

 

 

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać duchownego siedzącego w srebrnym samochodzie Porsche Boxster S. Samochód ciągnie grupa około 50 dzieci. 

Choć okoliczni mieszkańcy wiwatowali na widok księdza, wideo wywołało oburzenie, gdy opublikowane zostało w sieci. Internauci podkreślali, że duchowny się wywyższa i wykorzystuje najmłodszych. 

Po fali krytyki, sprawę skomentował także sam ksiądz Sultan. W rozmowie z „Times of Malta” powiedział, że nie widzi w tym nic złego. – Niektóre komentarze są nie w porządku. Wiele z nich zostało wyrwanych z kontekstu – zaznaczył.

Źródło: Times of Malta
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA