fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Rząd ubiera choinkę, premier życzy zgody

youtube
"Kiedy sen już spowije całe miasto, jest takie miejsce gdzie wciąż jest jasno" - takimi słowami zaczyna się świąteczny spot przygotowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Klip przedstawia członków rządu, którzy ubierają choinkę. "Ubranie choinki, nie lada wyzwanie" - słyszymy głos narratora. A na ekranie widzimy jak bombki na choince wiesza m.in. szef MON Antoni Macierewicz, szef MSW Mariusz Błaszczak, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, szefowa KPRM Beata Kempa.

"Każdy się spieszy i mierzy z zadaniem. Na szczęście jest ktoś, kto czuwa nad planem" - mówi następnie narrator, a na ekranie pojawia się premier Beata Szydło. "Tu wszyscy razem działają w zespole, tu każdy się stara, pracuje w mozole" - kontynuuje narrator. "Liczy i sprawdza czy wszystko się zgadza, starannie liczby w raporcie wprowadza" - słyszymy, a na ekranie widzimy wicepremiera Mateusza Morawieckiego i ministra finansów Pawła Szałamachę, którzy liczą bombki, a szef resortu finansów zapewnia, że "deficyt jest niewielki". Z kolei minister finansów Konstanty Radziwiłł zapewnia, że "choinka wygląda na zdrową". Potem widać też, jak minister Błaszczak otrzymuje w prezencie ciemny sweter w renifery.

Po wszystkim życzenia Polakom składa premier Beata Szydło. - Czas świąt Bożego Narodzenia to ten wyjątkowy moment w roku, gdy myślimy o tym co nas łączy, a nie o tym co nas dzieli. My Polacy potrafimy się jednoczyć jak nikt inny w ważnych sprawach. Wigilia to taki ważny moment budowania zgody, pojednania, wspólnoty. Pozostawmy spory polityczne za drzwiami i łamiąc się opłatkiem spójrzmy na siebie z miłością jaką obdarzył nas Chrystus.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA