fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Mariusz Błaszczak ucina spekulacje. "To ja ustalam politykę kadrową"

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Portal Onet.pl poinformował dziś, że były wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński zostanie wiceminister obrony. Zaprzeczył temu szef MON Mariusz Błaszczak.

Z opublikowanych dziś przez Onet.pl informacji wynika, że minister obrony Mariusz Błaszczak podjął decyzję o dymisji gen. Andrzeja Kowalskiego z funkcji szefa SWW.

Jego miejsce miałby zająć dotychczasowy wiceminister obrony Marek Łapiński. Portal poinformował, że do resortu miały dołączy były wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

"Bardzo cenię Jarosława Zielińskiego, pracując w MSWiA wspólnie zrobiliśmy wiele na rzecz bezpieczeństwa Polski, ale to ja ustalam politykę kadrową MON, a nie media. Nowym wiceministrem, który zastąpi Marka Łapińskiego będzie Sebastian Chwałek" - poinformował na Twitterze szef MON Mariusz Błaszczak.

Zieliński był wiceministrem najpierw w Ministerstwie Edukacji i Nauki w latach 2005-2006, a następnie pracował w MSW - za koalicyjnych rządów PiS-Samoobrona-LPR (2006-2007) oraz od 2015 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA