fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

RZECZoBIZNESIE

#RZECZoBIZNESIE: Kryzys polityczny to kryzys gospodarczy

Gośćmi programu Marcina Piaseckiego #RZECZoBIZNESIE byli Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej; Paweł Ziemba, prezes firmy ubezpieczeniowej Vienna Life; Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Magdalena Burnat-Mikosz, partner w Deloitte.

Czy kryzys polityczny to kryzys gospodarczy? Patrząc jak zorganizowana jest polska gospodarka można powiedzieć, że tak. Jak obecne napięcie polityczne odbije się na gospodarce? Rozmawialiśmy z Andrzejem Arendarskim, prezesem Krajowej Izby Gospodarczej.

  

Czy Polacy kupują ubezpieczenia na życie? Jaki mamy pogląd na tego typu zabezpieczenia? O odpowiedzi pytaliśmy Pawła Ziembę, prezesa firmy ubezpieczeniowej Vienna Life.

 

Nowe regulacje mają ucywilizować rynek tzw. chwilówek i w ten sposób skończyć z lichwą w Polsce. Czy to się uda? Jak szykowane zmiany wpłyną na rynek i jak odbiją się na pożyczkobiorcach? Rozmawialiśmy z Cezarym Kaźmierczakiem, prezesem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

  

Gdzie jest Polska w najnowszym rankingu Technology Fast 500  przygotowanym przez firmę Deloitte. Czy patrząc z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że mamy się czym pochwalić? Kogo znajdziemy wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych. Odpowiedziała Magdalena Burnat-Mikosz, partner w Deloitte.

 

Źródło: tv.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA