Reklama
Rozwiń
Reklama

Seniorzy w maseczkach okradli klientkę. Policja prosi o pomoc

Para zamaskowanych seniorów przywłaszczyła sobie torbę z zawartością w sklepie na warszawskiej Białołęce. Policja szuka teraz złodziei.

Aktualizacja: 17.10.2020 14:52 Publikacja: 17.10.2020 13:25

Policjanci z warszawskiej Białołęki próbują ustalić tożsamość tego mężczyzny, który może mieć związe

Policjanci z warszawskiej Białołęki próbują ustalić tożsamość tego mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą.

Foto: materiały policji

Na stronie internetowej komendy z warszawskiej Pragi-Północ pojawił się komunikat z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości dwojga starszych ludzi w maseczkach.

- Osoby, których zdjęcia publikujemy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem przywłaszczenia torby z zawartością w sklepie przy ul. Modlińskiej – podaje policja.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Przestępczość
Demokraci ujawniają maile Epsteina. Czy pogrążą Donalda Trumpa?
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Przestępczość
Belgia. Czy to już narkopaństwo?
Przestępczość
Pielęgniarz skazany za zamordowanie 10 pacjentów. Chciał mieć mniej pracy
Przestępczość
Piraci zaatakowali tankowiec u wybrzeży Somalii. Weszli na pokład
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Przestępczość
Prezydent Meksyku napastowana na ulicy. Podejmie kroki prawne
Materiał Promocyjny
Wiedza, która trafia w punkt. Prosto do Ciebie. Zamów już dziś!
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama