fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Atak nożownika w Bielsku-Białej. Napastnik zatrzymany

Fotorzepa/ Łukasz Solski
44-letniego mężczyzna i 14-letniego chłopiec zostali zranieni w niedzielę wieczorem przez nożownika w Bielsku-Białej. Policja zatrzymała sprawcę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w kamienicy przy ul. Michałowicza. - Po godzinie 20.00 trzeciej dyżurny bielskiej policji odebrał zgłoszenie o prawdopodobnym ataku nożownika. Informację potwierdził patrol wysłany na miejsce zdarzenia - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem Katowice Roman Szybik z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

44-letni mężczyzna otrzymał jeden cios w okolice brzucha. Ranny został także 14-letni chłopiec, który ma ranę ciętą - informuje "Dziennik Zachodni". 

Jak podała gazeta, napastnik został zatrzymany w poniedziałek rano. - Dzisiaj po godzinie 10.00 policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który w nocy ranił nożem dwie osoby w jednej z bielskich kamienic na obrzeżach miasta. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu we krwi - powiedział asp. szt. Roman Szybiak.

- Według wstępnych ustaleń pomiędzy napastnikiem, a jego 44-letnim znajomym, doszło do sprzeczki, w trakcie której 36-latek wyjął nóż i ugodził nim mężczyznę oraz zadał niegroźną ranę ciętą 14-latkowi, który również znajdował się w mieszkaniu. Wcześniej obydwaj mężczyźni spożywali razem alkohol - dodał policjant.

Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

Źródło: rp.pl/ Dziennik Zachodni
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA