fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Mastalerek: Ustawiali mikrofony. Uwierzyli, że mogą robić kampanię

Marcin Mastalerek
Fotorzepa, Marian Zubrzycki
- Myślę, że prezydent sobie poradzi. Prezydent świetnie czuje przede wszystkim Polskę i Polaków, ma ją w sercu - mówi były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Marcin Mastalerek.

Marcin Mastalerek pracował w sztabie Andrzeja Dudy przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku. Jego zdaniem prezydent osiągnie w maju dobry wynik, jeśli "będzie pokazywał się taki, jaki jest, będzie pokazywał się prawdziwy".

Były poseł PiS jednocześnie skrytykował końcówkę kampanii parlamentarnej partii Jarosława Kaczyńskiego.  - Tam nie było żadnego pomysłu. Stawiam tezę, że jeszcze dwa tygodnie i Prawo i Sprawiedliwość straciłoby większość - ocenił w rozmowie z Polsat News.

- Później był bardzo dobry moment, gdzie prezydent przychodzi na pierwszym posiedzeniu Sejmu i apeluje o podanie ręki na zgodę. Schodzi i podaje wszystkim liderom partii rękę. Jest wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego o normalności. Dobrze idzie. I nagle znów jest początek kampanii, a przecież to obóz władzy wiedział, kiedy będzie ta kampania. I jest po prostu słabo - dodał.

Zdaniem Mastalerka "prezydent bardzo dobrze sprawował swój urząd i trzeba pokazać to w kampanii wyborczej". 

- Problem jest taki, że dziś osoby, które w 2015 roku zajmowały się ustawianiem kadrów czy mikrofonów uwierzyły, że mogą robić kampanię wyborczą i są strategami. Chyba uwierzyły, że wtedy robiły - w 2015 roku - to. Ale ja widzę też jaskółki - jest Adam Bielan. To jest człowiek o wielkiej wiedzy i horyzontach - dodał.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA