fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Paweł Kukiz: PiS przyjęło model "przykręcania śruby"

tv.rp.pl
- PiS przyjęło model "przykręcania śruby" przedsiębiorcom i traktowania ich jak, jak kiedyś komuniści traktowali kułaków - powiedział w programie „Onet Opinie” Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz stwierdził w programie „Onet Opinie”, że obecne władze nie dbają nawet o własne bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. - Pamiętam sytuację, gdy przed posiedzeniem komisji służb specjalnych Marek Suski wyciągnął z kieszeni telefon firmy Huawei. Gdy zapytałem go, skąd ma takiego smartfona, odpowiedział, że otrzymał go od delegacji chińskiej - powiedział Paweł Kukiz, krytykując w programie „Onet Opinie” kompetencje poszczególnych członków komisji. - Były wiceprzewodniczący komisji służb specjalnych posługiwał się telefonem Huawei, a obecnie szefem tej komisji jest człowiek, który nie ma zielonego pojęcia o tej materii - podkreślił. 

Polityk powiedział również, że „to, co wyprawia Prawo i Sprawiedliwość z mikroprzedsiębiorcami, to horror”. - PiS przyjęło model "przykręcania śruby" przedsiębiorcom i traktowania ich jak, jak kiedyś komuniści traktowali kułaków - zaznaczył. - Nasza filozofia to danie większej swobody mikroprzedsiębiorcom. Pomysł "wakacji od ZUS-u", który postulujemy, wprowadzili Niemcy i ten model świetnie funkcjonuje - przekonywał Kukiz. W opinii polityka zmniejszenie obciążeń dla przedsiębiorców jest jedyną alternatywą dla "skrajnie socjalistycznej" polityki ekonomicznej rządu.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA