fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Robert Biedroń: Chciałbym zostać prezydentem Polski

Fotorzepa, Magda Strowieyska
Robert Biedroń przygotowuje się do wyborów samorządowych, ale nie wyklucza, że wystartuje w najbliższych wyborach prezydenckich.

- Cieszy mnie, że jest mnóstwo ludzi, którzy pokładają we mnie nadzieję na zmiany w kraju. Chciałbym zostać prezydentem Polski - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Robert Biedroń.

O możliwości startu Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich mówił w rozmowie z "Rzeczpospolitą" szef SLD Włodzimierz Czarzasty. -Robert może być kandydatem, ale najpierw musi powiedzieć, że tego chce. Na razie udaje mu się utrzymać przyjazne i mądre kontrakty ze wszystkimi strukturami lewicowymi. A to już wielka umiejętność. Jeżeli ta polityka nadal będzie mądra ma szanse na poparcie lewej strony. Teraz przed nim wybory w Słupsku i trzy lata pracy. To dużo. Wszystko się może zdarzyć - powiedział. Czytaj więcej

Szanse prezydenta Słupska ocenia w rozmowie z "Super Expressem" profesor Kazimierz Kik. - Myślę, że polskie społeczeństwo jest dość konserwatywne, i w tym sensie nie jest gotowe na prezydenta Roberta Biedronia - ocenił.

- Jestem gotowy do walki o prezydenturę Słupska. A co będzie w przyszłości, czas pokaże - dodaje Biedroń

Źródło: SE.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA