Reklama
Rozwiń
Reklama

CBA złożyło zawiadomienie w sprawie Sławomira Neumanna

Do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze wpłynęło zawiadomienie w Centralnego Biura Antykorupcyjnego na szefa klubu PO-KO Sławomira Neumanna.

Aktualizacja: 06.08.2019 15:21 Publikacja: 06.08.2019 15:13

Sławomir Neumann

Sławomir Neumann

Foto: Fotorzepa/ Robert Gardziński

Jak informuje CBA, funkcjonariusze Departamentu Postępowań Kontrolnych od 4 czerwca 2018 roku do 3 czerwca tego roku prowadzili postępowanie kontrolne dotyczące prawdziwości i prawidłowości oświadczeń o stanie majątkowym złożonych w latach 2013 – 2018 przez Sławomira Neumanna, w związku z wykonywaniem mandatu posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz zajmowaniem stanowiska sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Złożono w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury o możliwym popełnieniu przestępstwa przez posła PO-KO.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Polityka
Sondaż partyjny: Utrwala się pozytywny trend dla KO i negatywny dla PiS
Polityka
Ambasador Izraela w MSZ. Poinformowano o przebiegu rozmowy
Polityka
Karol Nawrocki przedstawił swoją wizję Unii Europejskiej. Jest reakcja Radosława Sikorskiego
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Polityka
Krzysztof Bosak: Stworzono miraż o pozycji Polski. Można zawrzeć uzgodnienia bez naszego udziału
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama