fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Studenci i eksperci o nieruchomościach

materiały prasowe
Ponad dziesięć godzin prelekcji, prowadzonych przez liderów rynku nieruchomości komercyjnych. Dwa dni paneli dyskusyjnych oraz robocze wizyty w Warsaw Spire i Metropolitan.

To atrakcje spotkania Real Estate Conference 2016 - REC 2016, którego organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości, działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

REC 2016 odbędzie się 6 grudnia w budynku „C" Szkoły Głównej Handlowej. - Podczas paneli i prelekcji firmy sektora nieruchomości komercyjnych takie jak JLL, Colliers International Poland, Cushman & Wakefield, CBRE, BNP Paribas Real Estate, poruszą najbardziej zajmujące zagadnienia dotyczące inwestowania w nieruchomości - obiecują studenci SGH.

Drugiego dnia konferencji, czyli 7 grudnia, przewidziane jest zwiedzanie kompleksu biurowego Warsaw Spire oraz budynku Metropolitan, połączone z warsztatami w biurach firm JLL i Colliers International Poland. Podsumowanie warsztatów zaplanowano w Hali Koszyki.

Patronatem medialnym REC 2016 zostały Nieruchomości "Rzeczpospolitej".

- Real Estate Conference to konferencja, której uczestnikiem może być osoba interesująca się szeroko pojętą tematyką nieruchomości, bez względu na wiedzę i umiejętności: od debiutujących stażystów aż po doświadczonych specjalistów. Zapraszamy także laików rynku nieruchomości. Informacje, przedstawione na REC z powodzeniem można będzie wykorzystać przy wyborze przyszłej ścieżki kariery w nieruchomościach - zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Jakie kwestie zostaną poruszone podczas konferencji, na jakie pytania odpowiedzą prelegenci? Oto zagadnienia:

- Czy inwestycje w nieruchomości komercyjne mogą stanowić alternatywę dla inwestowania na rynku papierów wartościowych?

- Jak działają najwięksi gracze na rynku nieruchomości komercyjnych?

- W 2015 i według prognoz w 2016 roku będą rekordowe wolumeny transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce - o jakich kwotach mówimy?

- W którym kierunku rozwija się rynek nieruchomości komercyjnych?

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA