fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Nowy miastotwórczy projekt Echo Investment

materiały prasowe
Deweloper stawia na duże, wielofunkcyjne inwestycje deweloperskie, tym zrazem na stołecznych Kabatach.

Dla Echo Investment wielofunkcyjne projekty realizowane na dużych działkach to filar strategii. Spółka zrealizuje kolejną tego typu inwestycję na warszawskich Kabatach, przy stacji metra, na 4,5-ha działce kupionej w zeszłym roku od Tesco.

Projekt przewiduje budowę mieszkań – budynki będą osadzone nietypowo, na filarach - oraz lokali gastronomicznych i usługowo-handlowych. Dopełnieniem będzie ogólnodostępny park. Spółka na razie przedstawiła koncepcję zagospodarowania, przewiduje że na działce powstanie około 300 mieszkań.

– Projekt na Kabatach wpisuje się w naszą filozofię tworzenia miejsc, które przyciągają ludzi, tzw. „destinations”, miastotwórczych, wielofunkcyjnych kwartałów. Czerpie z charakterystyki miejsca i lokalnego kontekstu. Kabaty są rodzinne, przyjazne i zielone, więc wszystkie te cechy uwzględniliśmy w naszej koncepcji. Chcemy, by było to centrum spotkań, przyjazna przestrzeń miejska, służąca sąsiadom i nowym mieszkańcom Kabat – skomentował Marcin Materny, członek zarządu Echo Investment. Spółka realizuje teraz duże projekty „destinations” w stolicy (Browary Warszawskie) i łodzi (Fuzja).

W I połowie 2020 r. deweloper sprzedał 653 mieszkania, o 1,6 proc. więcej niż rok wcześniej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA