fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Whitesnake i Deep Purple w Dolinie Charlotty

Whitesnake
materiały
Jedna z największych legend rocka, grupa założona przez Davida Coverdale'a, wystąpi 6 sierpnia w Dolinie Charlotty. Wcześniej zagrają tam Deep Purple.

Legendarny wokalista

Whitesnake koncertowali w tym roku w Europie, ale polscy fani będą mieli okazję zobaczyć zespół wokalisty Davida Coverdale’a dopiero w wakacje.

Grupa od początku skazana była na sukces, ponieważ założyło ją w 1978 roku środowisko muzyków związanych z Deep Purple. Coverdale zawsze miał szczęście do fantastycznych instrumentalistów. W gigantycznym sukcesie płyty „Sleep of The Tongue” (1989) pomógł mu wirtuoz gitary Steve Vai.

Płyta „Whitesnake” (1987) z hitem „Is This Love?” tylko w Ameryce sprzedała się w 8 milionach egzemplarzy.

Potem wspierał grupę Dough Aldrich związany z Jamesem Ronnie Dio.

Powrót do korzeni

Najnowszą płytą zespołu jest „Purple Album” (2015), na której przypomniane zostały kompozycje z okresu „Burn”, „Stormbringer” i „Come Taste The Band”.

Na kończących się właśnie brytyjskich koncertach, zespół wykonuje swoje największe przeboje, a także „Burn” , „The Gypsy”, „Soldier Of Fortune”, „Mistreated”, „You Fool No One” z repertuaru Deep Purple.

Bilety

Bilety będą dostępne na www.ticketpro.pl. Ceny biletów: I sektor – 280zł; II sektor – 230zł; III sektor – 190zł.

Są już też sprzedany na inny koncert X Festiwalu Legend Rocka, czyli na Deep Purple. Grupa zagra 26 lipca. Bilety na stronie www.ticketpro.pl: I sektor – 320zł; II sektor – 260zł; III sektor: 200zł

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA