fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Zielone Pobiedziska niedaleko jezior

materiały
Przy ul. Kutrzeby w Pobiedziskach pod Poznaniem Agrobex buduje pięć trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych.

W każdym bloku deweloper zaplanował po 15 mieszkań. W ofercie są lokale dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 40,7 do 57,7 mkw. Mieszkania na parterze będą mieć ogródki. - Liczne jeziora i tereny zielone. Bogata infrastruktura i szybki dojazd do Poznania. Pobiedziska mają czym kusić - mówią przedstawiciele dewelopera, firmy Agrobex.

W 2017 roku na terenie Pobiedzisk firma zakończyła budowę osiedla Nowe Pobiedziska. Teraz deweloper buduje tam kolejne mieszkania. Na osiedlu Zielone Pobiedziska przy ulicy Kutrzeby powstaną etapami. Pierwszy budynek będzie gotowy w czwartym kwarta;e tego roku. Oddanie kolejnego bloku deweloper zapowiada na pierwszy kwartał 2020 roku.

Ceny mieszkań zaczynają się od 4,6 tys. zł za mkw. - Nasza wcześniejsza inwestycja w tej miejscowości pokazała, że klientami są zarówno mieszkańcy Pobiedzisk, jak i Poznania - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. - Jednym z argumentów jest z pewnością dogodny dojazd z Poznania zarówno starą drogą na Gniezno, jak i trasą S5. Popularna i praktyczna jest także podróż pociągiem - zachęca.

Dodaje, że Pobiedziska zyskują także nie tylko ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim urokliwe tereny w najbliższej okolicy. - Niecałe dwa km od osiedla rozpoczyna się ciąg jezior, z których słynie ten rejon Wielkopolski - mówią przedstawiciele inwestora. - Nie brakuje także lasów, ścieżek, tras rowerowych. To umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu, ale też pozwala odnaleźć ciszę i spokój, których tak brakuje w dużych metropoliach.

Atutem jest też dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Niedaleko osiedla Zielone Pobiedziska są apteki, restauracje, zespół szkół, przedszkole i obiekty sportowe.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA