fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Mikroapartamenty we Wrocławiu do wzięcia

ROL
Zaczyna się sprzedaż lokali w inwestycji B Urban przy ul. Jaworskiej.

Deweloper - Inwestgrupa - koniec budowy zapowiada na kwartał 2021 roku. Ceny lokali zaczynają się od 199 tys. zł netto. Inwestycja B Urban to 452 mikroapartamenty w biznesowym centrum Wrocławia. Projekt zostanie zaprezentowany podczas wrześniowych targów mieszkaniowych.

W B Urban są dwa typy lokali - 419 kawalerek i 33 mieszkań dwupokojowych. Wszystkie będą w pełni umeblowane. Powierzchnie lokali wahają się od 25,6 do 37 mkw. Niektóre mają balkony.

Deweloper zaplanował rozbudowane części wspólne. Będzie pralnia, kawiarnia, duża przestrzeń coworkingowa. Na terenie inwestycji znajdzie się także stacja rowerów miejskich.

Budynek został zaprojektowany głównie z myślą o zakupie inwestycyjnym. - Przewidywana stopa zwrotu to 7 proc. rocznie - szacuje deweloper. - Obiekt jest zarządzany przez operatora. Planujemy także stworzenie aplikacji służącej do zarządzania lokalem: z osobnym panelem dla właścicieli i najemców. Najemca docelowy to pracownik pobliskich korporacji lub student okolicznych uczelni - osoba, która zaczyna samodzielne życie, chce mieszkać w dogodnym miejscu, nie chce tracić czasu na codzienne dojazdy, a jednocześnie mieć pod ręką wszystko, czego potrzebuje na co dzień.

- Dużą zaletą B Urban jest lokalizacja w samym centrum biznesowym Wrocławia. W okolicy mieszczą się liczne biurowce i globalne korporacje- m.in. Nokia, Dolby, Pfleiderer, IBM czy Techland - mówi Piotr Borowy z biura sprzedaży spółki Inwestgrupa. - Łącznie tereny te dają zatrudnienie 25 tys. osób. Biorąc pod uwagę także okoliczne uczelnie: Wyższą Szkołę Bankową czy Dolnośląską Szkołę Wyższą, będzie to dobre miejsce na pierwsze lokum dla studenta. Planując inwestycję, przeprowadziliśmy badania preferencji osób wynajmujących mieszkania w dzielnicy Fabryczna. To właśnie z analiz ich potrzeb wynika charakter naszej nowej inwestycji, dostępność przestrzeni wspólnych czy sposób, w jaki urządzamy lokale.

B Urban w najwyższym punkcie liczy 13 kondygnacji. Przewidziany został również podziemny wielostanowiskowy garaż i stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Autorem projektu jest pracownia architektoniczna AP Szczepaniak.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA