Reklama

Zmiany w Archicomie

Rafał Jarodzki rezygnuje z funkcji wiceprezesa spółki. Zamierza kandydować do rady nadzorczej firmy.

Publikacja: 23.06.2020 10:30

Archicom - Browary Wrocławskie

Archicom - Browary Wrocławskie

Foto: materiały prasowe

- Mam ogromną satysfakcję, że rozpoczynając działalność jako autorska pracownia projektowa, zbudowaliśmy przez lata sprawnie działającą, duża firmę, zarządzaną przez wykwalifikowaną kadrę kierowniczą – mówi cytowany w komunikacie Archicomu Rafał Jarodzki. - Zarządzanie operacyjne jak też struktury organizacyjne przekazałem już jakiś czas temu swoim następcom. 

Rafał Jarodzki jest współtwórcą Grupy Archicom. - Przyjmuję tę rezygnację nie jako zakończenie, ale otwarcie kolejnego rozdziału współpracy w nowej roli - powiedziała Dorota Jarodzka-Śródka, prezes Archicomu.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Nieruchomości
Lokum Deweloper po konferencji: czekamy z ofertą mieszkań na poprawę warunków
Nieruchomości
Luksusowe mieszkania w Polsce kupują zagraniczni klienci
Nieruchomości
Mieszkaniowi debiutanci. Czego szukają na rynku pierwotnym
Nieruchomości
Archicom po konferencji: cel sprzedaży ok. 3 tys. mieszkań podtrzymany
Nieruchomości
Jawne ceny mieszkań. Wiele korzyści, ale są i „skutki uboczne”
Reklama
Reklama