fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Już ponad 2 tysiące chętnych na krakowskie mieszkania z plusem

materiały prasowe
W pierwszym tygodniu naboru do lokali przy ul. Anny Szwed – Śniadowskiej na krakowskich Klinach wpłynęło ponad 2 tysiące wniosków.

481 lokali powstaje w ramach rynkowej części rządowego programu mieszkaniowego, za którą odpowiada spółka PFR Nieruchomości. Nabór potrwa do 20 czerwca.

- Zainteresowanie naszą krakowską inwestycją jest ogromne. W niespełna dobę od uruchomienia naboru złożono ponad 1,3 tys. wniosków, a po tygodniu jest już ponad 2 tysiące chętnych. To sprawia, że mieszkania w tej lokalizacji cieszą się największą popularnością spośród wszystkich oferowanych od początku 2021 roku – mówią przedstawiciele spółki PFR Nieruchomości.

- Niemal dziesięciu chętnych na jedno mieszkanie w Świdniku, prawie dziewięć osób w Radomiu, pięć w Mińsku Mazowieckim, cztery w Katowicach. W każdym z uruchamianych przez nas naborów mamy kilkukrotnie większe zainteresowanie niż liczba oferowanych mieszkań. To najlepiej pokazuje, jak atrakcyjna jest nasza oferta – podkreśla Krystyna Wąchała – Malik, członek zarządu spółki PFR Nieruchomości.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA