fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Coraz więcej mieszkań Wikany w Lublinie

Osiedle Nowe Bronowice przy ul. Wrońskiej w Lublinie
materiały prasowe
Giełdowy deweloper rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowe Bronowice przy ul. Wrońskiej. Do oferty trafią też inne inwestycje w Lublinie.

W pierwszym etapie lubelskiej inwestycji Nowe Bronowice deweloper zaplanował 112 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 4,9 tys. mkw. Osiedle powstanie blisko centrum Lublina, ok. 5 minut jazdy samochodem od Starego Miasta.

- W sąsiedztwie inwestycji są obiekty handlowe, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, basen – mówią przedstawiciele dewelopera. Łącznie na osiedlu powstaną trzy budynki z niemal 330 lokalami (14,3 tys. mkw. powierzchni użytkowej).

- Osiedle Nowe Bronowice jest adresowane do klientów szukających lokum blisko centrum, w dogodnej odległości od szkół, sklepów, przychodni. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem – mówi cytowany w komunikacie Piotr Kwaśniewski, prezes spółki Wikana.

Prezes podkreśla znaczenie rodzimego, lubelskiego rynku dla planów rozwoju Grupy. - Zamierzamy pozostać jednym z najbardziej aktywnych deweloperów w Lublinie. Obecny harmonogram inwestycji zakłada rozpoczęcie w ciągu najbliższych dwóch lat budów osiedli w Lublinie z niemal 700 mieszkaniami – zapowiada Piotr Kwaśniewski.

Budowa osiedla Nowe Bronowice ma się rozpocząć w tym roku. Do końca roku deweloper planuje wprowadzić na rynek jeszcze sześć inwestycji z 470 lokalami mieszkalnymi i usługowymi. Będą to albo całkiem nowe inwestycje, albo kolejne etapy już prowadzonych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA