fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Fabrica Ursus: Nowe osiedle z historią w tle

materiały prasowe
Przy ul. Dyrekcyjnej w Warszawie, na działce o powierzchni 2,5 ha, firma Aurec Home wybuduje ok. 800 mieszkań, lokale handlowe, gastronomiczne i usługowe.

Pierwszy etap osiedla zostanie ukończony w maju 2023 roku, a cała inwestycja ma być gotowa w 2027 roku. - Inwestycja Fabrica Ursus powstanie w miejscu, gdzie znajdują się pozostające pod ochroną konserwatora zabytków fragmenty dawnej fabryki „Ursus" – mówią przedstawiciele dewelopera, spółki Aurec Home. – Nowe osiedle będzie wkomponowane w zabudowę dawnej fabryki. O unikatowe połączenie przeszłości i przyszłości zadbał autor projektu osiedla, architekt Adam Wagner z pracowni PBPA Projekt.

W pięciu etapach deweloper wybuduje ok. 800 mieszkań, lokale handlowe, gastronomiczne i usługowe. Budynki mieszkalne będą mieć po sześć – siedem kondygnacji. Powierzchnie mieszkań wahają się od 35 do 100 mkw.

- Ofertę kierujemy przede wszystkim do ludzi młodych - singli i par planujących powiększenie rodziny – mówi cytowany w komunikacie Shraga Weisman, prezes spółki Aurec Home. - Wszystko, co potrzebne, mieszkańcy będą mieć w zasięgu ręki. W dawnej bramie i hali fabrycznej znajdzie się patio ze sklepami, usługami i kawiarenkami. Na osiedlu będzie również siłownia.

Shraga Weisman podkreśla, że osiedle Fabrica Ursus zostanie wyposażone w inteligentne technologie i najnowsze rozwiązania ekologiczne. Dużą zaletą inwestycji, jak dodaje prezes, jest lokalizacja. W pobliżu jest stacja PKP i przystanki autobusowe.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA