fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Murapol: nie wychodź i oszczędzaj

Murapol Dzieci Warszawy - stołeczne osiedle objęte promocją
materiały prasowe
Kolejną kampanię promocyjną zaczyna Murapol. Deweloper zachęca do zdalnych transakcji. Można zyskać nawet 46 tys. zł.

W ramach najnowszej kampanii Murapol zachęca klientów do bezpiecznych zakupów bez wychodzenia z domu. - Oferujemy promocyjną pulę lokali z premią w wysokości rocznych rat kredytu na mieszkanie - mówią przedstawiciele dewelopera. Gratis można dostać także miejsce parkingowe. Spółka proponuje też pokrycie kosztów notarialnych. Akcja trwa do 30 kwietnia.

Promocją jest objętych 250 mieszkań na 22 osiedlach, które Murapol buduje w 13 miastach - w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdyni, Toruniu, Katowicach, Gliwicach, Tychach, Mikołowie, Siewierzu i Wieliczce.

Objęte kampanią promocyjną mieszkania to głównie lokale w budowie. W ofercie są jednak także gotowe mieszkania, do których klucze można odebrać zaraz po finalizacji zakupu. Większość lokali będzie wyposażona w filtry antysmogowe i technologię smart home.

- Aby skorzystać z premii, a także otrzymać darmowe miejsce parkingowe lub akt notarialny, należy wypełnić formularz znajdujący się pod linkiem: https://bit.ly/2xPws2I i zamówić listę mieszkań dostępnych na promocyjnych warunkach w swoim mieście - tłumaczą przedstawiciele Murapolu. - Do 30 kwietnia należy podpisać umowę rezerwacyjną.

- W najnowszej kampanii wciąż zachęcamy do bezpiecznych dla obu stron transakcji zakupów - mówi Nikodem Iskra, prezes spółki Murapol. - Mimo skomplikowanej sytuacji wywołanej pandemią wielu naszych klientów nie chce rezygnować z podjętej wcześniej decyzji o zakupie mieszkania. Dlatego adaptujemy się do zaistniałych warunków i umożliwiamy zdalne zakupy, które są dziś najoptymalniejszą formą nabywania mieszkań. Jednocześnie liczymy, że sytuacja niebawem się ustabilizuje i każdy z naszych klientów będzie mógł swobodnie, bez obaw, decydować się na taki rodzaj kontaktu z nami, jaki jest dla niego najwygodniejszy.

Grupa Murapol buduje osiedla od 19 lat. Deweloper zrealizował do tej pory ok. 60 inwestycji z ponad 260 budynkami (niemal 13,5 tys. mieszkań), w których zamieszkało ponad 40 tys. osób.

Obecna mapa inwestycji Grupy obejmuje 15 miast w Polsce, w dwóch kolejnych Murapol kupił działki. W całym 2019 roku mieszkania Grupy kupiły 3 674 osoby, wobec 3 560 rok wcześniej i 3 605 w 2017 r.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA