Reklama

Osiedle Hville w skandynawskim stylu

Domy pod Bielanami Wrocławskimi wybuduje Grupa By Made.

Aktualizacja: 24.02.2021 17:00 Publikacja: 24.02.2021 16:23

Osiedle Hville w skandynawskim stylu

Foto: materiały prasowe

Osiedle domów Hville powstanie w miejscowości Księginice (gmina Kobierzyce). - Wybór lokalizacji uzasadniają niższe koszty życia niż we Wrocławiu i zdecydowanie bardziej spokojny charakter okolicy. Dużą zaletą osiedla ma być kameralność – zapowiada deweloper. Inwestycja ma być gotowa w pierwszym kwartale 2022 roku.

By Made zaplanował 34 domy w zabudowie bliźniaczej. – Takie warunki sprzyjają budowaniu zdrowych sąsiedzkich relacji. Chcemy żyć w mniejszych społecznościach i potrzebujemy prywatności. To dlatego małe osiedla domów w otoczeniu natury z dobrym dojazdem do centrum miast są coraz częściej wybierane – mówi Ewa Skibińska z Grupy By Made.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Lokum Deweloper po konferencji: czekamy z ofertą mieszkań na poprawę warunków
Nieruchomości
Luksusowe mieszkania w Polsce kupują zagraniczni klienci
Nieruchomości
Mieszkaniowi debiutanci. Czego szukają na rynku pierwotnym
Nieruchomości
Archicom po konferencji: cel sprzedaży ok. 3 tys. mieszkań podtrzymany
Nieruchomości
Jawne ceny mieszkań. Wiele korzyści, ale są i „skutki uboczne”
Reklama
Reklama