fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Makłowicz zarzuca TVP manipulację. Telewizja Polska odpowiada

YouTube
Zdaniem Roberta Makłowicza zmanipulowano jego wypowiedź, która pojawiła się w spocie promującym Telewizję Polską. Oskarżenia odrzuca TVP.

Wczoraj Robert Makłowicz skomentował nowy spot Telewizji Polskiej. Jak tłumaczy, jego wypowiedź została zmanipulowana przez producentów materiału. Czytaj więcej

Wśród osób, które występują w reklamie jest Robert Makłowicz, prowadzący program "Bake Off: Ale ciacho!". W spocie mówi: "Smakuje wyłącznie słodko i doskonale". Z materiału wynika, że jego wypowiedź dotyczy Telewizji Polskiej.

"Każda z osób biorących udział w nagraniu została poinformowana o tym, że zarejestrowany materiał zostanie wykorzystany w spocie wizerunkowym TVP" - tłumaczy TVP.

"Kwestia wypowiadana przez Pana Roberta Makłowicza jest jego autorstwa i została zaakceptowana przez reżysera przedmiotowego spotu. W tym kontekście wpis Pana Makłowicza nie opisuje stanu faktycznego" - przekazano.

Stanowisko TVP skomentował Makłowicz.

- Z mojej wypowiedzi usunięto pierwszą część zdania, które w całości brzmiało: "Telewizja smakuje różnie, ale program 'Bake Off' smakuje wyłącznie słodko i doskonale". Nie mogłem powiedzieć inaczej, bo nie zgadzam się ze wszystkimi rzeczami, które dziś dzieją się w telewizji publicznej - mówi dziennikarz.

Źródło: rp.pl/Press
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA