fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Lotnictwo

Prezes LOT: Rozważamy nowe połączenie do USA

Bloomberg
Jeśli Polska wejdzie do programu ruchu bezwizowego do USA, ogłosimy kolejne połączenie z Warszawy do Stanów Zjednoczonych - zdradził podczas odbywającego się w Warszawie Kongresu Rynku Lotniczego prezes PLL LOT Rafał Milczarski. Cytuje go Onet.

Linie lotnicze coraz poważniej przygotowują się do zniesienia wiz do USA, które może nastąpić już latem 2020 roku. American Airlines od maja uruchomi połączenia z Krakowem, natomiast LOT planuje wylądować w Waszyngtonie. Dotychczas narodowy przewoźnik latał na pięć amerykańskich lotnisk: na dwa nowojorskie, JFK i Newark, do Chicago, Miami i Los Angeles. 

Podczas Kongresu Rynku Lotniczego w Warszawie prezes PLL LOT Rafał Milczarski zdradził, że planuje uruchomienie jeszcze jednego połączenia do Stanów Zjednoczonych. - Jeśli Polska wejdzie do programu ruchu bezwizowego do USA, ogłosimy kolejne połączenie z Warszawy do Stanów Zjednoczonych - powiedział, cytowany przez Onet. 

Dodał jednak, że do momentu oficjalnego ogłoszenia nowej trasy, nie ujawni kierunku. "Rzeczpospolita" nieoficjalnie dowiedziała się, że planowane są również nowe połączenia do Azji.  

Więcej na: Onet.pl

Źródło: onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA