fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Kukiz rozmawia o współpracy z Bezpartyjnymi Samorządowcami

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Paweł Kukiz napisał na swoim profilu na Facebooku o spotkaniu z Robertem Raczyńskim, prezydentem Lubina i liderem Bezpartyjnych Samorządowców.

"Dobre spotkanie z prezydentem Raczyńskim, liderem Bezpartyjnych Samorządowców" - pisze na Facebooku Kukiz, który w 2014 roku startując z list Bezpartyjnych Samorządowców zdobył mandat radnego sejmiku województwa dolnośląskiego.

W 2018 roku w wyborach samorządowych Bezpartyjni Samorządowcy, już jako ruch ogólnopolski, zdobyli w wyborach do sejmików 5,28 proc. głosów, wprowadzając do nich łącznie 15 radnych. W województwie dolnośląskim, gdzie formacja ta zdobyła sześć mandatów, Bezpartyjni Samorządowcy zawarli koalicję z PiS.

Kukiz pisząc o spotkaniu z Raczyńskim z przekąsem pisze o "kolei narodowej" opisując, że w pociągu PKP Intercity, którym jechał z Brzegu do Warszawy nie było klimatyzacji ani "wagonu gastronomicznego".

"Pociąg był opóźniony, bo trzeba było we Wrocławiu doczepić jeszcze jeden wagon (z powodu zbyt małej ilości miejsc)" - dodaje.

"Jak zapewnił mnie prezydent Lubina w samorządowych kolejach dolnośląskich wszędzie klimatyzowane a składy przyjeżdżają na czas, co dobrze wróży ewentualnej współpracy, o której rozmawialiśmy" - zaznacza Kukiz.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA