fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Kukiz'15 straci posłów na rzecz PiS?

tv.rp.pl
Czworo posłów partii Kukiz'15, w tym wiceprzewodniczący klubu Tomasz Rzymkowski, chce przejść do PiS - wynika z nieoficjalnych informacji RMF FM.

Według RMF FM, z Kukiz'15 do PiS mieliby, poza Rzymkowskim, przejść także: Barbara Chrobak, Tomasz Jaskóła i Bartosz Jóźwiak. Wszyscy mieliby liczyć na start do Sejmu z listy PiS. Władze Prawa i Sprawiedliwości nie podjęły jeszcze decyzji w tej sprawie.

Wcześniej wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS) powiedział Radiu Kraków, że przychodzą do niego posłowie ugrupowania Pawła Kukiza i aplikują o przyjęcie do klubu PiS. - Zastanawiamy się, co zrobić, czy jakoś podtrzymywać istnienie Kukiz‘15 - mówił polityk.

Paweł Kukiz zareagował na te słowa postem na Facebooku. Wypowiedzi Terleckiego nazwał obraźliwymi względem swojego ugrupowania.

"Panie Terlecki... Jeśli rzeczywiście są tacy posłowie K'15, którzy - jak pan twierdzi - 'aplikują' do PiS, to bierz pan w ciemno, bo z pewnością w ogromnej mierze podwyższą poziom IQ waszego 'zakonu' :-)" - napisał Kukiz. Dał do zrozumienia, że on do PiS nie zamierza przechodzić. "Nie dla psa kiełbasa" - podkreślił.

Źródło: rp.pl, RMF FM, Radio Kraków
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA