Reklama

W Turcji 1 czerwca otwierają się restauracje i kawiarnie

W Turcji od 1 czerwca otwarte zostaną restauracje, kawiarnie i parki w ramach łagodzenia obostrzeń wprowadzonych w ramach walki z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 - informuje Reuters.

Publikacja: 01.06.2020 09:39

W Turcji 1 czerwca otwierają się restauracje i kawiarnie

Foto: AFP

Administracja prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana od kilku tygodni stopniowo łagodzi obostrzenia wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa.

Władze Turcji przekonują, że epidemia koronawirusa w Turcji jest już pod kontrolą.

Od 1 czerwca - oprócz restauracji i kawiarni - w Turcji otwierane będą także siłownie, baseny, plaże, biblioteki i muzea.

W Turcji otwierają się także żłobki i przedszkola, nadal jednak obowiązywać będą ograniczenia w swobodzie przemieszczania się osób mających więcej niż 65 i mniej niż 18 lat.

W Turcji wykryto jak dotąd 163932 zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 i 4540 zgonów z powodu COVID-19.

Reklama
Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1456
Materiał Promocyjny
AI to test dojrzałości operacyjnej firm
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1455
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1454
Świat
Tym otruto Aleksieja Nawalnego. Czym jest toksyna żaby drzewołazowatej?
Materiał Promocyjny
W sprawie ROP trzeba osiągnąć kompromis
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama