fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus SARS-CoV-2

Bartosz Bereszyński poinformował, że ma koronawirusa

Fotorzepa, Grzegorz Rutkowski
Reprezentant Polski Bartosz Bereszyński poinformował o zakażeniu na Instagramie. "Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze" - napisał reprezentant Polski cytowany przez Onet. Bartosz Bereszyński zaapelował także do kibiców, by byli "odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu".
Bartosz Bereszyński poinformował, że pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mu się uniknąć zakażenia koronawirusem. Wczoraj władze występującej w Serie A Sampdorii Genua informowały, że pięciu piłkarzy drużyny jest zakażonych koronawirusem.
W barwach Sampdorii występuje dwóch polskich piłkarzy: Bartosz Bereszyński i Karol Linetty - informuje Onet.

W czwartek potwierdzono, że pozytywny wynik badań na koronawirusa miał napastnik Manolo Gabbiadini. W piątek objawy choroby COVID-19 zaobserwowano też u gambijskiego obrońcy Omara Colleya, pomocników Albina Ekdala ze Szwecji i Mortena Thorsby'ego z Norwegii oraz u innego gracza ofensywy Antonino La Guminy. Poddano ich testom, które również dały pozytywne wyniki. Chory jest też lekarz klubu Amedeo Baldari.

Według komunikatu wydanego przez Sampdorię wszyscy czują się dobrze, a infekcja przebiega łagodnie. Przebywają w swoich domach w Genui. Kwarantannę domową przechodzą także pozostali członkowie zespołu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA