fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Biurowiec Bobrowiecka 8 otwarty

Materiały Inwestora
Budynek na warszawskim Mokotowie oferuje niemal 22 tys. mkw. biur i ponad 2,4 tys. mkw. powierzchni usługowej.

Inwestor, Spectra Development, dostał pozwolenie na użytkowanie biurowca. Pierwsi najemcy już się wprowadzili do budynku. Rozmowy z kolejnymi trwają. Biurowiec klasy A jest trzecim budynkiem, który tworzy kompleks Bobrowiecka - zespół urbanistyczny na warszawskim Dolnym Mokotowie. Powierzchnia typowego piętra 6-kondygnacyjnego budynku to ok. 4 tys. mkw.

- Biurowiec jest wyposażony w podwieszane sufity, podniesione podłogi, klimatyzację, a także uchylne okna - opowiada Dariusz Sokołowski, prezes firmy Spectra Development. - Najemcy mają możliwość swobodnego aranżowania przestrzeni. Atutem jest także lokalizacja i dogodny dojazd z każdej części Warszawy. W dwupoziomowej hali garażowej oferujemy 501 miejsc parkingowych, stojaki na rower i prysznice dla cyklistów - zachęca.

I podkreśla, że Bobrowiecka 8 jest biurowcem, który ma do zaoferowania znacznie więcej niż zwykłe metry kwadratowe. - We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków we wnętrzach budynku, na jego dziedzińcach oraz w Ogrodzie Sztuki będzie prezentowana twórczość młodych polskich artystów, zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń. To unikatowa oferta na stołecznej mapie budynków biurowych - podkreśla Dariusz Sokołowski.

Budynek Bobrowiecka 8 został zrealizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM oraz BIM. Deweloperem oraz zarządcą inwestycji jest Spectra Development, a funkcję generalnego wykonawcy pełniła firma Hochtief Polska.

Agencja CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku. Dotychczas umowy najmu powierzchni w biurowcu Bobrowiecka 8 podpisały spółki CEDC International, Engie Services, Nutricia Polska i Żywiec Zdrój z grupy Danone.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA