fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Harmony Office Center II po nowemu

materiały prasowe
Rozpoczyna się proces rekomercjalizacji kompleksu biurowego przy Polu Mokotowskim w Warszawie. Części wspólne czeka rewitalizacja.

Harmony Office Center II to warszawski kompleks biurowy składający się z trzech budynków o łącznej powierzchni ok. 18 tys. mkw. Właścicielem biurowców jest fundusz Catalyst Core Plus European Property Fund (CCPEPF) zarządzany przez Catalyst Capital.

Fundusz przeprowadzi proces rekomercjalizacji kompleksu. W planach jest m.in. wprowadzenie nowej strategii najmu, działań marketingowych i rewitalizacja części wspólnych budynków.

- Harmony Office Center II to wyjątkowy projekt na biurowej mapie Warszawy. Zawdzięcza to znakomitej lokalizacji - z jednej strony blisko ścisłego centrum Warszawy, a zarazem w otoczeniu zieleni i blisko stacji metra - komentuje Dariusz Karwański, dyrektor w dziale powierzchni biurowych (reprezentacja wynajmującego) w firmie doradczej Savills. - W części kompleksu wkrótce będą dostępne wolne powierzchnie. Wspólnie z właścicielem rozpoczynamy rozmowy z firmami potencjalnie zainteresowanymi ich wynajmem - dodaje.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA