fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Kolejna wieża Golub GetHouse na Woli

materiały prasowe
Deweloper kupił działkę w centrum Warszawy pod wieżowiec mieszkalny. Wartość transakcji to 148 mln zł plus VAT.

Golub GetHouse, deweloper z kapitałem amerykańskim, kupił od Atlas Estates 0,3-ha działkę przy ul. Grzybowskiej, na szybko rosnącej warszawskiej Woli. Powstanie tam 160-m wieżowiec z około 900 apartamentami na wynajem i udogodnieniami. Trwają prace projektowe, budowa ma wystartować na przełomie lat 2020 i 2021.

- Będzie to już trzeci wieżowiec realizowany przez Golub GetHouse na ul. Grzybowskiej, po biurowcu Prime Corporate Center oraz wieży z mieszkaniami na wynajem Liberty Tower. Jesteśmy przekonani, że decydując się na ten odważny ruch i jedną z rekordowych transakcji zakupu gruntu, podjęliśmy doskonałą decyzję, której efektem będzie kolejny projekt wyznaczający zupełnie nowe standardy – mówi cytowany w komunikacie Cezary Jarząbek, założyciel i prezes Golub GetHouse. Dla projektów mieszkaniowych deweloper stworzył markę Inspirentals.

Rozpoczęcie budowy 140-m wieży Liberty Tower z 500 apartamentami i hotelem ma się rozpocząć w przyszłym roku. GolubGethouse jest bardzo aktywny na Woli, poza własnymi projektami buduje w joint-venture z Mennicą kompleks biurowy Mennica Tower.

Spółka tworzy też sieć prywatnych akademików pod szyldem LivinnX.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA