fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

TEN Office: biura, relaks, uprawa ziół

ROL
Grupa BUMA zapowiada budowę kompleksu biurowego przy ul. Tischnera w Krakowie.

TEN Office to zespół dwóch budynków klasy A o powierzchni najmu 31,75 tys. mkw. Obiekty będą certyfikowane w systemie BREEAM. Na terenie kompleksu znajdą się strefy relaksu, m.in. zielony taras widokowy na dachu jednego z budynków i zielony dziedziniec, na którym oprócz miejsc do wypoczynku znajdzie się stół do tenisa stołowego oraz do gry w piłkarzyki czy miejsce do uprawy aromatycznych ziół. Z myślą o rowerzystach zaprojektowano szatnie z prysznicami, stacje naprawy rowerów i ponad 250 miejsc parkingowych dla rowerów.

- Zależało nam, aby przestrzeń biurowa nowego kompleksu była nie tylko nowoczesna i estetyczna, ale przede wszystkim elastyczna - mówi Konrad Dziewoński, prezes Grupy BUMA. - Architektura TEN Office jest wynikiem projektu, który umożliwia dopasowanie powierzchni do indywidualnych potrzeb najemców.

Lokalizacja w sąsiedztwie uli. Wadowickiej i Zakopiańskiej jest nieprzypadkowa. - Doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowe, a także znajdujące się nieopodal stacje kolejowe Kraków Bonarka i Kraków Łagiewniki zapewnią znakomite połączenie i dogodny dojazd do pracy - mówią przedstawiciele firmy.

Autorem projektu jest krakowska pracownia architektoniczna BE DDJM ARCHITEKCI. - Kompleks w rewitalizowanej, poprzemysłowej części Krakowa wpisuje się formalnie w otoczenie z zachowaniem delikatnej i eleganckiej struktury samego detalu elewacji, a swoim nienachalnym charakterem pozwala wtopić się w nową strukturę odradzającej się dzielnicy - mówi architekt Andrzej Lubicz Lisowski

Grupa BUMA to zespół firm działających nie tylko na rynku biur, mieszkań, generalnego wykonawstwa elewacji i inwestycji, ale również zarządzania nieruchomościami i obsługi technicznej budynków. Przez blisko 30 lat działalności wybudowała ponad 250 tys. mkw. powierzchni biurowej i kilkanaście osiedli mieszkaniowych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA