fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Wiecha na trzech wieżach w Gdyni

materiały prasowe
Na szczycie biurowca 3T Office Park zawisła wiecha. Trzy gdyńskie wieże osiągnęły wysokość 39, 50 i 39 metrów.

- Całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to 54,9 tys. mkw., a powierzchnia najmu - 38,5 tys. mkw. – podaje w komunikacie spółka 3T Office Park. Inwestycja ma być gotowa w połowie 2021 roku.

3T Office Park to trzy wieże – dwie 10- kondygnacyjne i jedna 13-kondygnacyjna. Osiągnęły już swoją maksymalną wysokość – 39 i 50 metrów. Parking podziemny zaoferuje 405 miejsc postojowych i 250 stanowisk rowerowych.

- Zakończyliśmy budowę stanu surowego. Realizacja projektu przebiega zgodnie z harmonogramem. Są już pierwsi najemcy: Wartsila Polska, centrum medyczne Medicover, przedszkole Mały Einstein i restauracja Meating Point – mówi cytowany w komunikacie Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu 3T Office Park. – Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi.

- Zawieszenie wiechy to moment ważny dla każdego wykonawcy inwestycji. W wypadku 3T Office Parku nasza satysfakcja jest jeszcze większa, co jest związane z dotrzymaniem harmonogramu, pomimo pracy w warunkach pandemii – dodaje Dariusz Wietrzyński odpowiedzialny za budownictwo kubaturowe w spółce PORR.

3T Office Park otrzymał certyfikat BREEAM Interim na poziomie „Excellent", co oznacza najwyższe standardy zarządzania, energooszczędności, komfortu pracy użytkowników i wpływu na środowisko naturalne. Obiekt powstaje także w zgodzie z wymogami Fundacji „Integracja" - certyfikat „Obiekt bez barier", co oznacza pełne przystosowanie do pracy i poruszania się osób z niepełnosprawnościami.

Budowę 3T Office Park wspiera firma Gleeds Polska. Świadczy usługi zarządzania inwestycją i jej kosztami, koordynacji ds. certyfikacji BREEAM, pełni też rolę inspektorów nadzoru. 3T Office Park powstaje w Gdyni-Redłowo, przy ul. Kazimierza Górskiego – w dobrze skomunikowanej, wielofunkcyjnej dzielnicy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA