fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Nowy biurowiec na stołecznym Ursynowie

materiały prasowe
Przy ul. Poleczki powstaje czteropiętrowy budynek usługowo-biurowy. To inwestycja spółki PID Polska.

Generalnym wykonawcą obiektu jest FineTech Construction, a za zarządzanie projektem, nadzór inwestorski oraz kontrolę kosztów odpowiada APP-Projekt. - Własny budynek usługowo-biurowy jest naturalną konsekwencją rozwoju naszej firmy. Znakomita lokalizacja, niebanalna architektura i wysoki standard wykończenia stworzą dobre warunki do pracy naszego zespołu i prezentacji opracowanych przez nas rozwiązań – mówi cytowany w komunikacie Łukasz Nikodem z PID Polska. Spółka działa na rynku detektorów rentgenowskich dla branży spożywczej.

Przy ul. Poleczki w Warszawie, na trójkątnej działce o powierzchni 2,5 tys. mkw., powstaje 15-metrowy budynek o całkowitej powierzchni użytkowej niemal 5 tys. mkw. Poza powierzchnią biurową w budynku zaplanowano też część handlową. Projekt obiektu pochodzi z pracowni Archi5.

- Z uwagi na liczne obostrzenia zapisane w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, nadzór nad tym projektem wymaga od nas szczególnej uwagi – podkreśla Jacek Korwin-Małaszyński, członek zarządu APP-Projekt.

Inwestycja ma być gotowa w drugim kwartale 2022 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA