fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Wielka hala w Adamowie

materiały prasowe
Ponad 100 tys. mkw. magazynów w A2 Warsaw Park wybudowała firma Panattoni.

Budynek o powierzchni niemal 104 tys. mkw. powstał w Adamowie, tuż przy węźle Grodzisk Mazowiecki autostrady A2. - Dzięki lokalizacji najemców ma już prawie połowa udostępnionej przez dewelopera powierzchni – podaje inwestor w komunikacie. - Kolos przy autostradzie. A2 Warsaw Park to największy projekt budynku logistycznego Panattoni nie tylko w okolicach Grodziska Mazowieckiego, ale i w całym rejonie warszawskim. Pierwsi najemcy to przede wszystkim operatorzy logistyczni, tacy jak firma Raben Logistics Polska (30,1 tys. mkw.), ID Logistics (niemal 7,3 tys. mkw.) czy DSV (niemal 12 tys. mkw.).

A2 Warsaw Park ma 794 metry długości, a w najszerszym miejscu 169 metrów. - Do jego konstrukcji zużyto m.in. 7 tys. metrów sześciennych betonowych elementów prefabrykowanych, 708 słupów, 1,7 ton stali konstrukcyjnej, a na podłogę wylano 18 tys. metrów sześciennych betonu. Wykorzystano też blisko 21 tys. m kw. płyt warstwowych oraz 69 tys. m kw. kostki brukowej – podaje deweloper. - Obiekt może służyć najemcom z różnych branż zarówno do magazynowania, jak i lekkiej produkcji. Spełnia normy certyfikatu BREEAM na poziomie Good.

Jak mówi cytowany w komunikacie Marek Dobrzycki, dyrektor z Panattoni, ogromnym atutem parku jest jego położenie tuż przy autostradzie A2. - To jedna najlpeszych lokalizacji na centrum dystrybucyjno-logistyczne w rejonie Warszawy. Pozwala nie tylko na sprawną obsługę rynku stołecznego, ale i całego kraju – mówi. - Pobliska autostrada A2 jest przy tym istotna także dla międzynarodowego ruchu logistycznego. Blisko stąd do Niemiec, które są przecież naszym największym partnerem handlowym. Tylko tutaj, łącznie z Panattoni Park Grodzisk I, II i III i inwestycjami typu BTS, deweloper dostarczył już ponad 300 tys. mkw.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA