Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 21.12.2020 14:34 Publikacja: 21.12.2020 12:09
Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz
Inwestorzy w mediach społecznościowych skarżą się, że mają problem z logowaniem się do systemu maklerskiego BM mBanku. Wskazują, że jest on niedostępny i przez to nie ma możliwości składania zleceń.
- Klienci korzystający z aplikacji mobilnej biura maklerskiego oraz platformy mInwestor mają obecnie problemy z logowaniem. Bardzo przepraszamy. Pracujemy nad przywróceniem pełnej dostępności. Będziemy informować na bieżąco o zmianach – czytamy na profilu BM mBanku na Twitterze.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Indeks dużych spółek na otwarciu sesji sięgnął nowych rocznych szczytów, ale popyt raczej nie idzie za ciosem.
"Unowocześnienie" indeksów, wyższe stopy zwrotu, przyciągnięcie nowych inwestorów czy też promocja polskiej gieł...
Prezydent USA Donald Trump ujawnił listy do kilkunastu państw zapowiadające, z jakimi cłami muszą się one zmierz...
Poniedziałek na GPW stał pod znakiem niewielkiej zmienności. Inwestorzy patrzą przede wszystkim na Stany Zjednoc...
W 2024 r. więcej spółek z WIG20 ograniczyło wydatki na kulturę, sport i instytucje charytatywne, niż je zwiększy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas