fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Giełda

Największy polski broker: Zarzuty pod naszym adresem są absurdalne

Prezes XTB, Omar Arnaout
tv.rp.pl
Nie oszukiwaliśmy swoich klientów. Zarzuty pod naszym adresem są absurdalne - powiedział prezes zarządu XTB, Omar Arnaout, w wywiadzie dla Business Insider Polska.

KNF nałożyła w 2018 r. na firmę XTB, największego brokera w Polsce, rekordową w branży karę w wysokości niemal 9,9 mln zł. Chodziło o rzekome uchybienia, jakich firma miała dopuścić się wobec inwestorów. 

Prezes Omar Arnaout w rozmowie z Business Insider Polska odpiera jednak wszystkie oskarżenia i zamierza wejść na drogę sądową z jednym ze stowarzyszeń polskich traderów. 

- Trading Jam Session oskarża nas o najgorsze rzeczy, ale nie ma żadnych merytorycznych argumentów. Jeżeli dialog nie przynosi żadnego skutku, jedyną możliwością jest wejście na drogę prawną - zaznacza Arnaout. 

- Zarzut, o jaki jest cała burza wokół XTB, czyli asymetryczny model realizacji zleceń typu instant, który miał rzekomo działać na niekorzyść klientów, jest według nas dalece niesłuszny. Ten model realizacji zleceń był normalną praktyką rynkową - tłumaczy.

Więcej na: Business Insider Polska 

Źródło: Business Insider Polska
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA