fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

IMDb: "Smoleńsk" wśród 100 najgorszych filmów świata

Amerykański portal filmowy IMDb prowadzi ranking stu najgorszych filmów w historii. Głosami czytelników na 81. miejsce trafił film Smoleńsk.

IMDb to jeden z największych na świecie portali filmowych. Na stronie można znaleźć wiele rankingów, w tym ranking stu najgorszych filmów w historii.

Do zestawienia trafiają produkcje, które zebrały najgorsze oceny od widzów. Pierwsze miejsce na liście zajmuje turecki film Kod Adi K.O.Z z oceną 1,5. Identyczną ocenę otrzymała amerykańska komedia Saving Christmas. 

Do rankingu dostał się również film Antoniego Krauzego - Smoleńsk. Film zajmuje obecnie 81. miejsce. Średnia ocena widzów wynosi 2,7.

Warto odnotować, że film w ciągu ostatnich kilku dni wysoko pnie się w górę rankingu. W środę 7 lutego zajmował 97. miejsce, a dziś rano 83.

Film "Smoleńsk" osnuty jest wokół wydarzeń z 10 kwietnia 2010 r. - katastrofy prezydenckiego samolotu, który leciał do Smoleńska.

Na pokładzie TU-154 była polska delegacja z prezydentem Lechem Kaczyńskim na czele, zmierzająca do Katynia. Wszyscy pasażerowie zginęli na miejscu.

Ranking IMDb

Źródło: naekranie.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA