fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

Volvo wypożyczy choinkę na święta

Stock Adobe
Volvo po raz drugi otwiera świąteczną wypożyczalnię choinek, które po świętach można zwrócić do salonów.

Drzewka będą dostępne w wybranych punktach dilerskich Volvo w dniach od 17 do 22 grudnia. Wypożyczający musi zapłacić 55 zł i oddać drzewko w dobrym stanie do 5 stycznia 2019.

"Jest wiele powodów, dla których wypożyczenie choinki jest lepsze niż kupowanie ściętego drzewka. Przede wszystkim działasz w zgodzie z naturą. Do domu dostajesz drzewko zadbane i ukorzenione, pochodzące ze sprawdzonego źródła. Tradycja żywej choinki trwa, a Ty możesz cieszyć się pięknym i pachnącym drzewkiem. Po świętach natomiast choinka trafia z powrotem do szkółki leśnej, gdzie może dalej rosnąć i produkować tlen" - informuje Volvo.

Na opiekunów czeka 500 drzewek. Volvo informuje w specjalnym komunikacie, że po zeszłorocznym sukcesie w tym roku marka zapewniła ponad dwa razy więcej drzewek, którymi można przyozdobić dom podczas świąt, a następnie zwrócić naturze.

Patronat nad akcją "Wypożyczalnia choinek" objęła Ambasada Szwecji i Fundacja Nasza Ziemia.

Volvo oprócz wypożyczenia roślin zobowiązało się także do zasadzenia 5 tys. nowych sadzonek. "W Volvo wierzymy w długofalowe rozwiązania, dlatego oprócz Twojego drzewka za każdą choinkę, która wróci do lasu, posadzimy 10 kolejnych" - napisano w oficjalnym komunikacie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA