fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle Owocowe przy Jarzębinowej

materiały prasowe
W Komornikach pod Poznaniem, przy ulicy Jarzębinowej, Gravis Developer buduje osiedle Owocowe. Ceny domów to 3,9 tys. zł za metr.

Deweloper oferuje dwupoziomowe domy w zabudowie bliźniaczej na działkach o powierzchni 465 mkw. Powierzchnia ogrodu to ok. 400 mkw. – Widzimy rosnące zainteresowanie takimi inwestycjami – mówi cytowana komunikacie Sonja Łykowska, prezes firmy Gravis Developer. – Osiedle Owocowe powstaje z myślą o rodzinach, ale nie tylko. Własny ogród, gdzie można spędzać czas z najbliższymi na świeżym powietrzu, to dla osób mieszkających na przedmieściach dużego miasta sprawa niezwykle istotna. Metr nieruchomości deweloper wycenił na 3,9 tys. zł.

Gravis Developer w Komornikach pod Poznaniem wybudował osiedle Kolorowe. – Zdobyliśmy wiedzę i feedback z rynku, przeanalizowaliśmy potrzeby klientów – mówi prezes firmy. - Stąd decyzja o nowej inwestycji.

Osiedle Owocowe powstanie w kilku etapach. W sumie deweloper zaplanował 240 domów w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomości z pierwszego etapu (20 domów), są już w sprzedaży. Deweloper zapowiada, że będą gotowe za niecały rok. Firma umożliwia (przy rezerwacji domu na wczesnym etapie budowy) przeprojektowanie i aranżację parteru według własnego pomysłu. - Po konsultacji z architektem klient może wybrać stronę, gdzie będą drzwi wejściowe - tłumaczą przedstawiciele firmy Gravis Developer.

Na osiedlu powstaną też lokale usługowe i handlowe. Będzie plac zabaw. Niedaleko są dwie szkoły podstawowe, przedszkole, Wielkopolski Park Narodowy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA