fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Aparté Mokotów: Osiedle Bouygues Immobilier w Warszawie

materiały prasowe
Mieszkania powstaną przy ul. Polskiej. Inwestycja trafiła już do sprzedaży.

Aparté Mokotów to niskie budynki, w których deweloper zaplanował 92 mieszkania. Większość z nich to lokale dwupokojowe od 39 do 53 mkw. oraz trzypokojowe o powierzchni od 52 do 68 mkw.

W ofercie jest też 17 dużych mieszkań czteropokojowych o powierzchni od 84 do 115 mkw. Na parterze zaplanowano ogródki o metrażu do 224 mkw. – Mieszkańcy parterów zyskają dużą, dodatkową zieloną powierzchnię – mówi Cezary Grabowski,dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska. Ceny mieszkań wahają się od 9,9 do 12,3 tys. zł za metr.

W części mieszkań są po dwie łazienki. Deweloper zaplanował też pralnie i garderoby. W podziemnej hali garażowej powstaną miejsca parkingowe.

-Na dachach zostaną zainstalowane panele fotowoltaiczne służące do zasilania części wspólnych. Nawierzchnia dachu będzie pokryta jasnym żwirem w celu zabezpieczenia przed nadmiernym nagrzewaniem budynku latem i zwiększenia trwałości izolacji wodoszczelnej – opisują przedstawiciele dewelopera. - Na terenie osiedla powstanie system retencji wody opadowej, która będzie używana do podlewania terenów zielonych. Pozostała część wody opadowej będzie odprowadzana do gruntu.

Bouygues Immobilier zadba też o budki lęgowe dla ptaków i domki dla pożytecznych owadów.

Pojawią się także zadaszone stojaki na rowery, pomieszczenie na wózki i paczkomat do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Aparté Mokotów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA