fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Zielone Rabowice coraz większe

materiały prasowe
Greenbud Development rozpoczyna kolejny etap osiedla pod Poznaniem. W piątym etapie Zielonych Rabowic II powstaną 106-metrowe domy z ogrodami.

- Gdy zaczynaliśmy budowę Zielonych Rabowic, miejscowości położone od wschodniej strony Poznania powoli zyskiwały na popularności - mówi cytowana w komunikacie Hanna Brygier z firmy Greenbud Development. - Przygotowując się do nowej inwestycji, zawsze analizujemy zarówno szanse, jak i potencjalne zagrożenia. Rabowice to lokalizacja z potencjałem, mimo że wymagała inwestycji w rozwój. Z pewnością było warto. Klucze do domów na wybudowanym przez nas osiedlu odebrało ponad100 rodzin - opowiada.

W kolejnym etapie osiedla powstaną większe niż budowane wcześniej domy. Na parterze deweloper zaplanował zamkniętą lub połączoną z salonem kuchnię, salon z jadalnią i łazienkę. Na piętrze, w strefie prywatnej, powstaną trzy sypialnie i łazienka. - Klienci mają możliwość modyfikacji układu zgodnie ze swoimi potrzebami - mówią przedstawiciele dewelopera.

- Mamy nadzieję, że przyszli mieszkańcy docenią nie tylko większą powierzchnię do zagospodarowania, ale także projekt architektury budynków - mówi Hanna Brygier. - Stawiamy na sprawdzoną, klasyczną bryłę barwy grafitu i bieli. Domy staną na działkach o powierzchni od 539 do 686 mkw. Rabowice, miejscowość w gminie Swarzędz, mogą się pochwalić dobrze rozwiniętą siatką połączeń komunikacji miejskiej i kolejowej. Także infrastruktura drogowa zapewnia łatwy dojazd do stolicy Wielkopolski czy Swarzędza. W pobliżu osiedla są punkty handlowo handlowo-usługowe (m.in. swarzędzkie centrum handlowe ETC) i placówki edukacyjne. Od niedawna w Rabowicach działa również prywatny żłobek.

- Ze względu na sytuację epidemiologiczną nasze biuro zmieniło tryb pracy na zdalny - przypomina Hanna Brygier.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA