fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Le Vert na wrocławskich Pilczycach

materiały prasowe
Ósmą inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu przygotowuje Bouygues Immobilier Poland. Tym razem deweloper wybrał Pilczyce.

Na niewielkim wzniesieniu u zbiegu ul. Pilczyckiej i Gosławickiej we Wrocławiu Bouygues Immobilier Poland wybuduje Le Vert - czteropiętrowy budynek zaprojektowany na rzucie dwóch przenikających się prostokątów. Znajdą się w nim 83 mieszkania o powierzchni od 30 do 85 mkw. – od kawalerek po mieszkania czteropokojowe. 

- Oferujemy różne warianty rozkładu wnętrz, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania mieszkańców – mówi Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska. – Właśnie rozpoczęliśmy przedsprzedaż – informuje.

Do mieszkań na parterze są przypisane ogródki.

- Le Vert zostanie wyposażone w ekologiczne rozwiązania: zielone patio z leżakami, pojawią się nowe drzewa, krzewy i kwiaty, budki dla ptaków, energooszczędne oświetlenie LED, tester jakości powietrza i pojemniki do segregacji odpadów – zapowiada deweloper. - Teren będzie ogrodzony.

To pierwsza inwestycja mieszkaniowa tego dewelopera w północno-zachodniej części miasta. – Pilczyce to jedno z tych osiedli Wrocławia, które w ostatnich latach zyskało większą popularność wśród szukających miejsca do życia. Otoczenie pełne zieleni, dostęp do terenów i obiektów rekreacyjnych, nowoczesna zabudowa w okolicy oraz wygodne połączenie z centrum miasta to najważniejsze atuty tej lokalizacji – wymienia Cezary Grabowski.

Le Vert to ósma inwestycja dewelopera we Wrocławiu. Wśród pozostałych trzy są w budowie: Perspective – Wille Miejskie na Kowalach, Zajezdnia Wrocław na Nadodrzu i Centreville na granicy Nadodrza i Starego Miasta. Zakończone to Jagiełły 6 na Kępie Mieszczańskiej, Wyspiańskiego 11, Belleville na Tarnogaju i Villa Alouette na Grabiszynku. Najmniejsza pod względem liczby mieszkań jest Wyspiańskiego 11 (57), największa – Perspective (169 w kilku etapach).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA