fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle Łomianki II do wzięcia

materiały prasowe
Aria Development rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu podwarszawskiego osiedla. Ceny mkw. mieszkań zaczynają się od 5,1 tys. zł.

Do oferty trafiły 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach. Klienci mają do wyboru lokale o powierzchni od 36 do 102 mkw. - od kawalerek po mieszkania z pięcioma pokojami. Część lokali ma antresole. Ceny mieszkań wahają się od 5,1 do 6,2 tys. zł za mkw.

Budowa drugiego etapu Osiedla Łomianki rozpoczęła się w czwartym kwartale ubiegłego roku. Przekazanie kluczy zaplanowano na drugą połowę przyszłego roku.

- Ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra Młociny, szeroki wybór metraży, niska zabudowa, 150 lokali w trzech etapach - opisuje deweloper. Do lokali na parterze są przypisane ogródki.

Aria Development wprowadza w swoich inwestycjach kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu Aria Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu), paneli fotowoltaicznych (pozwalające obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych) i punktów ładowania samochodów elektrycznych. Pakiety smart home są bezpłatne.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA