Reklama

Ericsson i Nokia pokażą 5G w polskich centrach R&D

Międzynarodowi dostawcy infrastruktury we współpracy z polskimi specjalistami zaprezentują sieci przyszłości.
Ericsson wykorzysta do prezentacji grę 3D z elementami wirtualnej rzeczywistości

Ericsson wykorzysta do prezentacji grę 3D z elementami wirtualnej rzeczywistości

Foto: AdobeStock

Choć uruchomienie 5G to kwestia najwcześniej 2020 roku, to właśnie ruszają pierwsze demonstracje zastosowań tej technologii w Polsce.

W czwartek w Krakowie szwedzka grupa Ericsson, a w przyszłym tygodniu we Wrocławiu fińska Nokia prezentować będą prototypowe rozwiązania korzystające z sieci komórkowej kolejnej generacji – 5G. Co pokażą?

Pozostało jeszcze 83% artykułu

Zabookuj najlepsze treści na wakacje!

Skorzystaj z promocji wakacyjnej i zyskaj dodatkowe drukowane magazyny: Nauka i Historia.

Twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i ze świata.

Promocja dotyczy subskrypcji RP.PL na rok.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama